листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание 


Povik za sobranie 2017.doc

Објавено на: 26.05.2017 09:32:56
Документ БР.: DOC_10109-96/2017
Урнек: Јавен повик за собрание