листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

КОНСОЛИДИРАН НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ - СИЛЕКС АД за период 01.01.2017-31.03.2017


Консолидирано 01-01 до 31-03-2017.xls

Објавено на: 26.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-116/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.