листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Javen povik.pdf

Објавено на: 26.05.2017 14:12:31
Документ БР.: DOC_10109-97/2017
Урнек: Јавен повик за собрание