листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Одлука и Предлог одлуки за Собрание на акционери


Одлука и предлог одлуки за Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 26.05.2017 14:12:35
Документ БР.: DOC_13285-72/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери