листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

АДУТТ Македонија јавен повик


ADUTT povik za godisno sobranie 2017.doc

Објавено на: 26.05.2017 14:44:51
Документ БР.: DOC_10109-98/2017
Урнек: Јавен повик за собрание