листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2016 година


REVIDIRANI FINANSISKI IZVESTAJ ZA 2016.pdf

Објавено на: 26.05.2017 14:52:22
Документ БР.: DOC_12304-52/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи