листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ve molime za objava na prilozenite revizorski izvestai!


godisen izvestaj 2016.doc
mislewe revizor 2016.pdf
revizija 2016.doc

Објавено на: 29.05.2017 08:30:18
Документ БР.: DOC_12304-53/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи