листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za Sobranie na akcioneri 


javen povik za godisno sobranie 2017.docx

Објавено на: 29.05.2017 09:34:57
Документ БР.: DOC_10109-99/2017
Урнек: Јавен повик за собрание