листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog odluki za Sobranie na akcioneri


predlog odluki za sobranie-raboten del.docx
predlog odluka za steknuvanje na sopstveni akcii.doc

Објавено на: 29.05.2017 09:38:19
Документ БР.: DOC_13285-74/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери