листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба-употреба на добивка


Одлука за употреба на добивката.doc

Објавено на: 30.05.2017 09:02:11
Документ БР.: DOC_12287-28/2017
Урнек: Распределба на добивка