листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за измена на Одбор на директори


Одлука за избор на членови на Одбор на директори.docx

Објавено на: 30.05.2017 09:02:14
Документ БР.: DOC_12285-28/2017
Урнек: Измени во органи на управување