листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки (ХРМ)


Предлог одлуки (ХРМ).doc

Објавено на: 30.05.2017 09:01:14
Документ БР.: DOC_13285-75/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери