листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај


Т.6 Извештај за финансиска ревизија БиЉ.pdf

Објавено на: 30.05.2017 09:03:22
Документ БР.: DOC_12304-54/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи