листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран консолидиран финансиски извештај


Т.7 Консолидиран ревидиран финансиски извештај.pdf

Објавено на: 30.05.2017 09:03:26
Документ БР.: DOC_12304-55/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи