листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


JAVEN POVIK CRM.doc

Објавено на: 30.05.2017 09:09:35
Документ БР.: DOC_10109-101/2017
Урнек: Јавен повик за собрание