листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување врз основа на договори за невладетелски залог


Известување за Берза .DOCX

Објавено на: 30.05.2017 09:12:14
Документ БР.: DOC_10191-255/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации