листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за усвојување на финасиски извештаи


Одлука за усвојување на ревизорски извештај.doc

Објавено на: 30.05.2017 09:16:03
Документ БР.: DOC_12283-60/2017
Урнек: Други одлуки од собрание