листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за работење во 2016


Т.10 Извештај за работењето на друштвото во 2016.pdf

Објавено на: 30.05.2017 09:16:07
Документ БР.: DOC_10191-256/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации