листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.05 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Дивиденден календар


7. Одлука за дивиденден календар.doc

Објавено на: 30.05.2017 09:42:35
Документ БР.: DOC_10187-18/2017
Урнек: Дивиденден Календар