листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание на акционери 29 мај 2017


Преостанати одлуки од Собрание на акционери 29 мај 2017 година.doc

Објавено на: 30.05.2017 10:01:00
Документ БР.: DOC_12283-62/2017
Урнек: Други одлуки од собрание