листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

АДИНГ АД Скопје објавува измени во Органите на управување.


ADING AD Skopje-Izmeni vo Organi na upravuvanje.pdf

Објавено на: 30.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12285-29/2017
Урнек: Измени во органи на управување