листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АДИНГ АД Скопје објавува Консолидиран неревидиран Биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2017 година.


BU-ADING konsolidiran-01.01.-31.03.2017.xls

Објавено на: 30.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-117/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.