листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ ОДЛУКИ ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ПРЕДЛОГ ОДЛУКИ ЗА СОБРАНИЕ.pdf

Објавено на: 30.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_13285-77/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери