листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluka za usvojuvanje na Izvestajot za rabotenjeto na AD Grozd Strumica


1.Odluka za usvojuvanje na Izvestajot za rabotenjeto na AD GROZD.pdf

Објавено на: 30.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-63/2017
Урнек: Други одлуки од собрание