листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluka za odobruvanje rabotata na Odborot na direktori


2.Odluka za odobruvanje na rabotata na Odborot na direktori.pdf

Објавено на: 30.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-64/2017
Урнек: Други одлуки од собрание