листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluka za raspredelba na dobivka za 2016 


4.Odluka za raspredelba na dobivkata za 2016 godina.pdf

Објавено на: 30.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-66/2017
Урнек: Други одлуки од собрание