листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluka za prestanok na mandatot na odborot na direktori 


7.Odluka za prestanok na mandatot na odborot na direktori.pdf

Објавено на: 30.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-68/2017
Урнек: Други одлуки од собрание