листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluka za izbor na ovlastena revizorska kuka


10.Odluka za izbor na ovlastena revizorska kuka.pdf

Објавено на: 30.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-71/2017
Урнек: Други одлуки од собрание