листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Берза коментар консолидиран биланс на успех


Berza Komentar 31.03.2017 konsolidiran.doc

Објавено на: 30.05.2017 13:21:32
Документ БР.: DOC_10191-257/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации