листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

 МАКОТЕКС - Објава за акционерско собрание (30.06.2017)


Објава за Акционерско собрание (30.06.2017)-Макотекс 4.doc

Објавено на: 30.05.2017 14:08:11
Документ БР.: DOC_10109-103/2017
Урнек: Јавен повик за собрание