листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

 

Годишен извештај за работењето за 2016-та година


Триглав- Годишен извештај за работење - 2016.pdf

Објавено на: 30.05.2017 13:46:55
Документ БР.: DOC_12283-72/2017
Урнек: Други одлуки од собрание