листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


5.AD GROZD Strumica (1).pdf

Објавено на: 30.05.2017 14:35:41
Документ БР.: DOC_12304-57/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи