листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Izvestaj za rabotata na Odborot na direktori


Izvestaj za rabotata na Odborot na direktori.pdf

Објавено на: 30.05.2017 14:15:44
Документ БР.: DOC_12283-73/2017
Урнек: Други одлуки од собрание