листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Материјали од одржано редовно годишно Собрание на 30.05.2017г.


1.2.Финансиски извештај равидиран со мислење на овластен ревизор.pdf
1.3.Годишен извештај за работењето на Друштвото за 2016г..pdf

Објавено на: 30.05.2017 14:21:04
Документ БР.: DOC_12283-75/2017
Урнек: Други одлуки од собрание