листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Стопанска Банка АД Скопје ја објавува Одлуката именување на член на Надзорен Одбор:


tocka 3. Imenuvanje_clen_na_Nadzoren odbor.pdf

Објавено на: 30.05.2017 14:27:04
Документ БР.: DOC_12285-30/2017
Урнек: Измени во органи на управување