листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп на сопствени акции


Известување за извршен откуп на сопствени акции.docx

Објавено на: 30.05.2017 15:30:00
Документ БР.: DOC_12291-17/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции