листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:


Одлуки од Собрание одржано на ден.30.05.2017


20170531110749804.pdf

Објавено на: 31.05.2017 13:12:29
Документ БР.: DOC_12283-78/2017
Урнек: Други одлуки од собрание