листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2016 год


Revizorski izvestaj - ZAS AD - 31.12.2016.pdf

Објавено на: 31.05.2017 13:12:36
Документ БР.: DOC_12304-59/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи