листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран Биланс на успех 01.01.2017-31.03.2017


Консолидиран Биланс на успех 01.01.2017-31.03.2017.xlsx

Објавено на: 31.05.2017 13:13:48
Документ БР.: DOC_12294-120/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.