листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2017 година


Nerevidiran konsolidiran Bilans na uspeh 01.01-31.03.2017.xlsx

Објавено на: 31.05.2017 15:30:00
Документ БР.: DOC_12294-123/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.