листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01,01,2017-31,03,2017


31.03.2017.xlsx

Објавено на: 31.05.2017 15:35:00
Документ БР.: DOC_12294-124/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.