листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираниот Биланс на успех 01.01-31.03.2017 година


Obrazlozenie kon nerevidiraniot konsolidiran BU 01.01-31.03.2017.docx

Објавено на: 31.05.2017 15:30:00
Документ БР.: DOC_10191-264/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации