листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Izvestaj od revizijata na finansiskite izvestai za 2016 na AD Strumicko pole


File0001.PDF
File0002.PDF
File0003.PDF
File0004.PDF

Објавено на: 31.05.2017 13:43:49
Документ БР.: DOC_12304-60/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи