листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост на акционер


Известување за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 31.05.2017 13:14:46
Документ БР.: DOC_10191-263/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации