листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидиран Биланс на Успех со 31-03-2017 на Гтд Бетон-Штип ад Штип  и Омега  Билдинг Штип


BERZA KONS.31-03-2017Novi.xls

Објавено на: 31.05.2017 13:48:01
Документ БР.: DOC_12294-122/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.