листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлуки за отповикување и за избор на членови на Одборот на директори на РЖ Институт АД Скопје.


Одлука за отповикување на членовите на Одборот на директори (РЖ Институт АД).pdf
Одлука за избор на членови на одборот на директори (РЖ Институт АД).pdf

Објавено на: 31.05.2017 15:36:50
Документ БР.: DOC_12285-32/2017
Урнек: Измени во органи на управување