листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран консолидиран Биланс на успех Јануари-Март 2017


BU 31.03.2017 konsolidiran.xls

Објавено на: 31.05.2017 16:09:47
Документ БР.: DOC_12294-125/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.