листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, гo објавуваме следниoт ревидиран финансиски извештaj:


Pekabesko ad 2016 Revizorski Izvestaj MKD.pdf

Објавено на: 01.06.2017 09:11:49
Документ БР.: DOC_12304-61/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи