листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ODLUKI-AD GD TIKVES KAVADARCI (1) (1).pdf

Објавено на: 01.06.2017 09:32:15
Документ БР.: DOC_12283-82/2017
Урнек: Други одлуки од собрание