листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 33 од Правилата за котација објавуваме промена во органите на управување на Скопски пазар АД Скопје


Objava soglasno clen 33 stav 1 alineja 10.pdf

Објавено на: 01.06.2017 15:23:31
Документ БР.: DOC_10191-268/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации